Miks peaksin tehispäevitust tahtma?

Pigem nagu miks mitte? Käsi püsti, kui oled kunagi öelnud, et „näen päevitununa kenam välja“? Me kõik oleme seda mingil hetkel oma elus öelnud ja ilma selleta oleks peoõhtu täiuslik.

Tunne end hästi

Algajatest kogenud päevitajateni. Tehispäevitus on saanud suureks osaks igaühe „hea enesetunde rituaalist“. inimesed tungisid enne sulgemist päevitussalongidesse, teades, et nende puhkus on tühistatud, ja kas nad siis ei näinud liikumispiirangute ajal seksikad välja. 

Enda särama löömine ei tee Sind mitte ainult väliselt paremaks, vaid aitab Sul ka seestpoolt enesekindlust kiirata!

Puhkuse päevitus

Killuke jumet, olgu see siis kerge vihje Inglise suvele või tagasipöördumine Maldiividelt. Tehispäevitus ei anna Sulle mitte ainult aastaringset puhkusejumet, vaid sellel on tänu meie lisatud koostisosadele ka palju lisahüvesid, mis on vaid murdosa nahahooldustoodete maksumusest.

Kas teadsid?

Kas teadsid, et meie uutel Advanced sarja imeseerumitel on nii palju lisahüvesid, mis võivad säästa teid lisakulutustest nahahooldustoodetele? Hüaluroonhappest E-vitamiinini ja palju muud. Meie valikus pole ühtegi toodet, mis ei oleks igapäevases nahahooldusrutiinis kasulik ja millest ei saaks Su vaieldamatut lemmiktoodet, mida kodus omada.

Vaata meie toodete lehekülge, et leida endale sobiv toode ja saada rohkem teavet meie koostisainete kohta, mis on päevitusmaailmas uuenduslikud.

AUTOR: PÄEVITUSEKSPERT JORDAN ANNABEL

Liitu uudiskirjaga ja naudi -10% soodustust esimeselt ostult.

    Logi sisse