Kuidas valida isepruunistuvaid kreeme?

Vaevad pead, et kuidas päevitamisega alustada? Aitame Sul selgust saada. Teame, et isegi kõige enesekindlamad päevitajad jäävad mõnikord pisut hätta, seepärast oleme loonud selle praktilise juhendi, mis aitab Sul päevitamisvallas orienteeruda. Meil on vastused probleemidele alates sellest, kuidas oma selga päevitada või kuidas meie kreemide ja vahtude tootevalikut kasutada.

Võime olla Su päevitusguru, kes vastab kõigile Su päevitamisega seotud küsimustele. Seepärast oleme pühendanud selle lehekülje meie kõige sagedamini esitatavatele küsimustele! Aitame meie päevitajate kogukonnal olla kursis kõigi viimaste päevitusuudistega ja aitame Sul saada parimaks päevitusprofiks!

COLOUR CORRECTING

Sinu UUS ülioluline päevitusvahend! Meie nahatooni korrigeerivad Colour Correcting Mousse vahud on loodud spetsiaalselt Sinu nahavärviga kokku sobituma, et neutraliseerida loomulikud alatoonid, andes kohese ja veatu sära. Oleme Su uus kehatooni ühtlustajaks!

Kõigi meie nelja vahu puhul kestab määrdumiskindel kiirtoon kogu päeva ja seejärel pestakse maha, et tuua esile loomulik pruunistunud päevitus. Hüaluroonhape ja vitamiin B5 tagavad samas pikaajalise niisutuse. See tähendab, et Su nahk on nii särav kui ka toidetud! 

HELE

Ideaalne heleda nahaga inimestele, kes ei päevitu, kuid saavad päikese käes põletuse.

Kutsume neid kauniteks inglise roosideks. Virsiku alatoonid lisavad heledale nahale soojust, mis sobib ideaalselt kõigile, kes soovivad kerget, loomulikku päikesepuudutust.

Kasutage koos Face Mistiga, et saavutada üleni loomulik sära isegi talvel!

KESKMINE

Ideaalne keskmise nahatooniga inimestele, kellel kulub päevitamiseks veidi aega ja kes saavad päikese käes põletuse.

Oliivivärvi (mitte roheline) alatoon neutraliseerib mis tahes punaseid toone, samas kui kummel aitab vähendada naha tundlikkust.

Ideaalne kõigile, kes soovivad loomulikku kuldset sära.

TUME

Sobib ideaalselt neile, kes päevituvad kergesti ja saavad päikesepõletust harva.

Lillad alatoonid neutraliseerivad tumeda naha kollaseid toone, mis sobivad ideaalselt kõigile, kes soovivad loomulikku sügavat päevitust.

Kombineeri meie näoseerumi tilkasid oma niisutava kreemiga, et saada näole sügav päevitus!

VÄGA TUME

Ideaalne tumedama nahatooniga inimestele, kellel on loomulikult palju melaniini ja kes ei saa kunagi päikesepõletust.

Meevärvi alatoonid lisavad tuhmile või tumedale nahale kuldset soojust. Ideaalne kõigile, kes soovivad sügavat päevitust, või neile, kellel on keskmiselt tume nahk ja kes soovivad väga tumedat päevitust. 

Liitu uudiskirjaga ja naudi -10% soodustust esimeselt ostult.

    Logi sisse