Mitte mingi suvaline pesemisvahend

SEOSES MEIE UUTE VALIKUSSE LISANDUNUD PESEMISVAHENDITEGA, BLACKSPICE BODY SCRUB JA SENSITIVE BODY WASH, TAHTSIME SELGITADA, MIKS NEED TOOTED EI OLE LIHTSALT SUVALISED PESEMISVAHENDID!

UUS BLACKSPICE BODY SCRUB

Toime

See kehakoorija on kooriva toimega vahend, mida saab kasutada kogu nahal, et eemaldada surnud naharakud ja igapäevastest tegevustest või ühekordsetest seiklustest tekkinud soovimatu mustus. Kehakoorijat on vaja iganädalases rutiinis (vähemalt!), et tagada naha korralik värskendus, koorides ära surnud naharakud, mis aja jooksul meie nahale loomulikult kogunevad. Uuendab Su välimust ja aitab eemaldada karedat või väsinud välimusega nahka koos nahapinnal olevate ebapuhtustega. Spetsiaalselt meestele mõeldud kehakoorija teine suur eelis on, et see aitab vabaneda sissekasvanud karvadest, mis võivad olla probleemiks karvakasvuga kehaosades, ringikujulised liigutused on vähem ärritav viis karvade vabastamiseks, et need saaksid korralikult kasvada. 

Koostis

Tänu looduslikele koostisosadele, nagu söepulber ja pimsskivi, mis on spetsiaalselt koostisesse lisatud, et pakkuda loomulikku koorivat toimet, tead, et Su nahk tundub puhtam ja siledam. Sisaldab ka Aloe Verat ja L-arginiini, mis aitavad nahka hooldada ja jätavad selle pärast puhastamist pehmeks, selle asemel, et eemaldada naha loomulikud õlid, sest koorimine võib tunduda nahale ärritavam. Värskendav Blackspice’i lõhn on ManCave’i signatuurlõhn, mida võib leida ka meie habemetoodete sarjast, nii et pärast mitmeid pöördumisi otsustasime teha sama lõhnaga kehatoote. Antioksüdantidest rikkaliku musta pipraõli, kadakaõli ja kardemoniõli kombinatsioon pakub Su vannitoas kosutava elamuse.

Millal kasutada

Kehakoorimine sõltub ainult isiklikest eelistustest. Kui Su nahk on üsna vastupidav, võib seda kasutada iga päev, et saavutada värskendav ja päevale punkti panev täielikult puhastatud tunne, või vaid kord nädalas, et tagada surnud naharakkude ja mustuse eemaldamine nahalt. Kõige parem viis rutiini väljaselgitamiseks on alustada toote kasutamist, kuid meie arvame, et kõige parem on kasutada seda ülepäeviti oma tavalise dušigeeli/kehapesuvahendi asemel! 

UUS ÕRN PESEMISVAHEND

Toime

Imeline pesemiselamus peaks sobima igale nahatüübile ja kui teised dušigeelid või kehapesuvahendid on Su tundliku naha jaoks liiga karmid, siis see on just Sulle! Meie UUS Sensitive Body Wash on loodud pehmemat tüüpi nahka silmas pidades. Mõnikord võib vesi olla nahale väga karm ja kuivatav, kui loomulikke õlisid häiritakse, kuid kasutades õigete eesmärkide ja koostisosadega kehapesu, tähendab see, et need looduslikud õlid on kaitstud ja taastatakse pehmete, rahustavate koostisosadega.

Koostis

Sisaldab pehmeid looduslikke koostisosi, nagu Aloe Vera ja kurk, ja võid olla kindel, et Su nahka saab tõhusalt puhastada ja samal ajal ka rahustada. Koostises on ka sellised ained nagu L-arginiin ja E-vitamiin, mis jätavad naha pehmeks ja niisutatuks, et aidata säilitada nahale vajalikke looduslikke õlisid, et nahk ei oleks põletikuline ega muutuks pesemiselamuse tõttu valulikuks.

Millal kasutada

Kasuta Body Washi nagu dušigeeli, kui duši all või vannis käid, et veenduda, et Su nahk on vees kaitstud!

AUTOR: RACHEL POWELL

Liitu uudiskirjaga ja naudi -10% soodustust esimeselt ostult.

    Logi sisse